O mně

Tereza Kassasová

 

Prodej je moje vášeň. Učit klienty prodávat skrz jasnou a silnou message je moje mise. Věřím, že prodej není o nátlaku, ani vypisování studeným kontaktům, ale o aktivování potenciálních klientů, kteří jsou připraveni nakoupit. Spousta tvůrců má velice kvalitní produkty, ale nedokáže se propojit se svým spřízněným klientem a srozumitelně mu komunikovat jeho hodnotu tak, aby ji opravdu ocenil.

Prodávat eticky a zároveň formou, která bude pro klienty atraktivní je standard, který by měl každý tvůrce ovládat. Moje vize je tuhle dovednost šířit co nejdál a učit podnikatele komunikovat sebevědomě, srozumitelně a bez zbytečných prázdných slov a frází.

„Miluji tvoje neutuchající turbo – tvůj nenásilný, ale maximální mentorink je mi inspirací.“

Účastnice mastermindu

„Slova, která se mi okamžitě vybavila: Přímá energická, bez servítek. Nakopávací a bez limitů.“

Účastnice mastermindu

Jaké je spolupráce se mnou?

 

Pro klienty jsem vůdcem a inspirací. Pracuji s klienty, kteří se chtějí věnovat svojí expertíze a neustále se v podnikání posouvat na další úrovně. Nechtějí se spokojit s málem a raději hledají způsoby, jak se posunout. Nechtějí pro sebe kompromis.  Mojí cílovou skupinou jsou podnikatelé, kteří si dobře uvědomují, že prodávat je potřeba, ale nechtějí se snižovat k nátlakovým technikám, ani doufat, že se klienti vyskytnou sami. Chtějí si prodej užívat a zařadit ho do svých základních dovedností.

 

Kvalifikace

Koučování není o šarlatánství ani o předávání vlastních „pravd“. Koučování je metodický postup založený na kvalitních koučovacích dovednostech. I proto jsem zvolila certifikovanou cestu k jeho jádru.

 

  • Mám za sebou kompletní akreditovaný koučovací výcvik v rámci koučovací akademie Život Jako Hra – Coachville
  • Do mých rukou se svěřilo za poslední 3,5 roku více než 400 spokojených klientů
  • O nákupním chování a prodejních strategií se průběžně vzdělávám od zahraničních mentorů
Reference: Terko, jsi fakt neskutečná - vidím tebe a musím taky - dík, že jedeš svoje neutuchající turbo - miluju tvojí inspiraci, tvůj nenásilný ale fakt maximální mentoring příkladem - přesně takhle to chci pro moje klientky taky.