Online produkty

Prodej je dovednost,
kterou se můžeš naučit

3-denní online Trénink

Zaměřeno na: Úvod do tématiky prodeje

Sebevědomý prodej

Záznam 3-denního online Tréninku, který tě provede základy prodejní komunikace a tvorby obsahu na sítích, který opravdu prodává. Podíváme se, jaké druhy obsahu existují a jak je použít, abys dokázal/a dovést sledujícího až na konec rozhodovacího procesu.

Forma: záznam tréninku ve členské sekci

3 MĚSÍČNÍ ONLINE PROGRAM

Zaměřeno na: Prodejní komunikace

Sales Message Academy

3 měsíční online program s podporou, kde se naučíš srozumitelně komunikovat hodnotu tvého produktu ideálním klientům bez zbytečných frází. V SMA nekončíme s teorií, ale jdeme přímo do praxe! Dostaneš moji zpětnou vazbu a spoustu zábavných úkolů pro implementaci.

Forma: členská sekce, podpora ve FB skupině, zpětná vazba na materiály, skupinové online konzultace

online program

členství Prodejní Akademie

Zaměřeno na: Prodejní komunikace, strategie, obsah na sítě

Už znáš tuny teorie, ale nedokážeš je implemetovat do praxe? Už jsi slyšel/a spoustu rad a marketingových pouček, ale nikdo ti neřekl, jak je implementovat? Pak je pro tebe Prodejní Akademie to nejlepší řešení! Online klub, kde najdeš pravidelnou inspiraci i členskou sekci plnou praktických tréninků!

Forma: členská sekce, FB skupina s živými tréninky, hot-seat coaching, tréninky s hosty

online kurz

Cash Injekce

Zaměřeno na: Prodejní strategie – organika

Online kurz, který ti pomůže vyprodat tvoji nabídku už během 7 dní bez reklamy a velké aktivní kampaně! V Cash Injekci najdeš organickou konverzní strategii vysvětlenou prakticky a jednoduše. Součástí jsou šablony na prodejní příspěvky, prodejní emaily a skripty na prodejní Stories!

Forma: členská sekce, šablony na příspěvky, emaily a stories

online program

Evergreen Mastery

Zaměřeno na: Evergreen prodej, struktura produktu

Nechceš se spoléhat jen na prodejní kampaně? Chceš být schopný/á prodávat své programy neustále? Lámeš si hlavu, jak konkrétně by měl tvůj digitální produkt vypadat, aby se mohl prodávat každý jeden den? Chceš znát cesty, jak ho propagovat během roku? Jak na to krok po kroku se dozvíš v tomto online programu.

Forma: členská sekce, šablony, skripty, dotazníky

online program

Kampaně Strategicky

Zaměřeno na: Aktivní prodejní kampaně – strategie

Online program, který tě provede od A do Z úspěšnou strategií růstové prodejní kampaně. Začínáme fází rozehřívání a končíme vyhodnocením kampaně. Součástí je nespočet šablon, tabulek a skriptů na prodejní emaily, příspěvky i prodejní webinář. Nezapomeneme ani na FB reklamu nebo downsell.

Forma: členská sekce, šablony na příspěvky, emaily, prodejní webinář, zpětná vazba na prodejní stránku