SALES MESSAGE ACADEMY

UPGRADE

Vstup do Sales Message Academy – programu, kde se naučíš jasně a strukturovaně prodávat své produkty a služby spřízněným klientům. Přestaň hádat, střílet naslepo a začni prodávat na jistotu

Tipnu si…🙏🏻

👉🏻 Jsi expert, odborník a tvůj produkt je opravdu kvalitní

👉🏻 Nepotřebuješ vysvětlovat, že prodej je základní dovedností každého podnikatele

👉🏻 Nebaví tě klienty přesvědčovat a z navolávání studených kontaktů se ti dělá špatně

👉🏻 Prodáváš spíše náhodně, bez rozmyslu a spoléháš, že lidé půjdou za tvojí energií

👉🏻 Slýcháš spoustu porichůdných názorů na prodejní taktiky, ale nikdo ti neřekl, jak na prodej prakticky

👉🏻 Už máš dost zaručených taktik, chceš si vytvořit message tak silnou, že se bude šířit i bez tebe

 

Co kdybys místo toho…

💡Věděl/a, jak zaujmout spřízněného klienta! Víš, že tvoje práce má velký dopad, jsi expert ve svém oboru a zasloužíš si větší pozornost!

💡 Měl/a zásobu inspirace pro svůj obsah a nemusela se strachovat “co budu postovat zítra”. Už se odmítáš plácat v nejistotě a neustále řešit, “co budu prodávat příští měsíc, abych vyšla”

👉🏻 Prodával/a s čistým štítem a se vztyčenou hlavou. Vědět ke komu mluvíš a osvojit si principy prodejní komunikace, která ti umožní vystoupit z řady bez prázdných frází

Kdo jsem?

Moje jméno je Tereza Kassasová a jsem Sales & Business Mentor pro ambiciózní podnikatelky v onlinu.

Prodej mě baví. Učím svoje klienty zásady prodejní komunikace tak, aby byli schopni srozumitelně předat hodnotu svého produktu publiku a aktivovat klienty, kteří jsou už připraveni nakoupit.

Sama jsem se dlouho nechtěla smířit s faktem, že se prodej „nějak děje“. Chtěla jsem mít jasno. Jasno v cílovce, v prodejní message i v záměru.

Nikdy jsem nenašla zálibu v navolávání studených kontaktů. Svým obsahem dokážu zacílit na ideálního klienta a odškálovat ho napříč svými produkty.

Prodej může být jednoduchý, přirozený a pravdivý. Není potřeba nikoho balamutit, ani tlačit ke zdi. Přesto je možné prodávat úspěšně a správným klientům.

Chceš se to naučit?

Představuji ti

Sales Message Academy ⚡️

👉🏻 Skupinový program, kde se naučíš mluvit ke svým spřízněným klientům pro více sebevědomých prodejů.

👉🏻 V rámci programu dostaneš přístup do členské sekce, kde na tebe budou čekat 6 výživných modulů s interaktivními pracovními listy. V každém modulu tě budou čekat praktické ukázky a především úkoly!

👉🏻 Protože víme, že informace není transformace, veškeré know-how, které dostaneš ihned implementuješ do praxe a výsledek nasdílíš do společné FB skupiny, kde ti já osobně dám relevantní zpětnou vazbu.

👉🏻 Tohle není jen další kurz. Tohle je revoluce v prodejní komunikaci. Nebudeš muset tápat, zda jsi vše pochopil/a správně. Ihned dostaneš můj feedback a zjistíš, co ti v příspěvku chybí, co naopak přebývá a co můžeš ještě hlouběji specifikovat.

 

Tvoje profitabilní Sales Message

ve 4 základních krocích

KROK 1 🚀 ZTOTOŽNĚNÍ
Zaujmi svého spřízněného klienta, získej jeho pozornost! Nauč se vystoupit z řady.

Co prolítne hlavou tvému ideálnímu klientovi? “TOHLE JE PŘESNĚ O MNĚ”

KROK 2 🚀 KONTEXT
Nauč se komunikovat tak, aby klient pochopil, proč chce poslouchat právě tebe! 

Naučím tě techniku, která klienta přirozeně zaujme a přiměje ho poslouchat dál! 

KROK 3 🚀 TĚLO FLOW
Hlavní komunikační tělo flow, které může být charakterizováno 4 druhy obsahu: IDENTIFIKAČNÍM,

EDUKAČNÍM, AUTORITATIVNÍM A NÁMITKOVÝM. Tělo provede tvého klienta celým nákupně-rozhodovacím procesem až k samotnému nákupu!

KROK 4 🚀 CALL TO ACTION
Srozumitelně vyzvi klienta k akci! Nezapomínej prodávat. Klient nenakoupí v chaosu, je potřeba mu dát jasné instrukce.

Co prolítne hlavou tvému ideálnímu klientovi? “VÍM, CO DĚLAT DÁL”

 

  REFERENCE KLIENTKY:
„Z téměř nulových reakcí mám klientky!“
 

Mým cílem je odejít z práce a začít naplno podnikat. Sbírala jsem informace všude možně, ale měla jsem v tom hokej. Objevila jsem Terky mini trénink a za 3 dny mi dal víc, než všechny informace, které jsem nasbírala na internetu. Vše mi začalo do sebe zapadat, stories měly smysl a lidé reagovali. Terka zveřejnila nabídku na SMA a to bylo přesně to, co mi chybělo, abych věděla jak proniknout do hlavy mým klientům.

Řešila jsem hodně peníze, ale věděla jsem, že do toho musím investovat. Naučila jsem se komunikovat svoji message. Ke kurzu se mohu pořád vracet a vždy najdu nový AHA moment. Začala jsem prodávat a vůbec mi to nevadí. Prodávám každý den, nenásilnou formou. Pomáhám lidem.

Ze skoro nulových reakcí mám více klientek a přitahují k sobě klientky, které chci. Mile mě překvapilo, že jsi nám přidala nový modul, komunikovala s námi a pomáhala. SMA je kurz pro podnikatelky, které si potřebují utřídit myšlenky a hlavu k tomu, aby došly ke svému ideálnímu klientovi a věděly, jak mu proniknout do hlavy. Aby věděly, jak mu říct, že mu dokážu pomoc a jak.“

Gabriela Bredl Henzlová

výživová poradkyně

Co všechno je součástí Academy?

 

🔥 6 NADUPANÝCH MODULŮ

srozumitelné a strukturované know-how o prodejní komunikaci

🔥 PODPŮRNÁ FACEBOOKOVÁ SKUPINA

interakce s ostatními členy programu a můj pravidelný feedback (každý všední den)

🔥 SKUPINOVÉ MENTORINKY KAŽDÝCH 14 DNÍ

máš možnost se zeptat na cokoliv ohledně prodejní komunikace

🔥 PRAKTICKÉ NÁSTROJE

nespočet materiálů a šablon, které můžeš okamžitě využít! 

REFERENCE KLIENTKY:
„Myslím, že není moc lidí v ČR,
co by rozuměli online prodeji tak, jako Terka.“

„Terčin program mě neskutečně nakopnul k akci. Vyzkoušela jsem už spoustu kurzů, minikurzů, webinářů, kde se definoval idální klient nebo cílová skupina. Ale až Terčina Sales Message Academy mi dala jasný návod, jak se dostat do hlavy svých klientů. Dokázala jsem si utřídit, jaké jsou hlavní témata mého podnikání, pro koho chci pracovat a komu své služby nabízet.

Začala jsem psát příspěvky novým stylem a hned jsem viděla rozdíl. Lidé více reagovalo nebo objednávali. Přestala jsem mít blok z prodeje a konečně si začala věřit, že to, co umím, by se mělo dostat k co největší skupině lidí. Terka nám ve skupině navíc dávala spoustu tipů, jak efektivně prodávat, dávala každému zpětnou vazbu a přiměla nás k akci. Skupinová energie byla úžasná. Terce velký díky, myslím, že není moc lidí v ČR, co by online prodeji rozuměli tak jako ona.“

Ivana Postřihačová

REFERENCE KLIENTKY:

„Začalo se mi ozývat větší množství klientů na spolupráci.“

„Než jsem vstoupila do Sales Message Academy, prodávala jsem velmi nárazově a intuitivně. V průběhu programu jsem si ujasnila, ke komu opravdu mluvím a jak specificky prodávat opravdu cokoliv, co si usmyslím! 

 „Začalo se mi ozývat více klientů na spolupráci a celkově jsem viděla i větší zapojení svých sledujících, jelikož jsem mluvila přímo k nim. Součástí programu jsou i praktické listy a šablony, které mi usnadnili práci a hlavně čas. Velmi si vážím podpory, kterou nám Terka věnovala ve Facebookové skupině a zpětné vazby na úkoly – dostala jsem ji vždy do pár hodin (nechápu, jak to Terka všechno zvládá! 😅). Kdykoliv jsem měla dotazy, dostala jsem odpověď. 

Terka je opravdu člověk na svém místě a program Sales Message Academy můžu doporučit všem podnikatelům, kteří se chtějí naučit prodávat.“

Petra Hůlková

specialistka na sociální sítě

REFERENCE KLIENTKY:

Díky tipům, co sdílet, už mám rezervace na program,

na který ještě nebyla spuštěna kampaň.“

Podnikám již 4 rokem a neměla jsem nikdy problém oslovovat cílovou skupinu. Teď jsem začala cítit, že ztrácím cit v komunikaci, docházely mi nápady, potřebovala jsem se naučit lépe komunikovat vlastní myšlenky směrem k cílovce. 

Jsem člověk, co si velmi dobře rozmýšlí své vlastní investice. Před vstupem jsem zkoušela napodobit tvůj styl příspěvků a hned ty příspěvky vystřelily. O 60% se zvedla míra zapojení cílovky a zapojovali se noví. Takže to mě utvrdilo v tom, že SMA bude skvělá investice. 

Po vstupu mě velmi překvapilo, že jsem získala plán, jak sestavit obsahový plán na sítě, e-maily i prodejní stránku na web. Zpětná vazba od Terky je vždy k věci i s vysvětlením proč implementovat změny a na zpětnou vazbu nečekám 2 dny, ale mám ji téměř obratem.

Kristina Ivančová

expert a kouč změn stravovacích návyků, mentorka zdravého a udržitelného hubnutí

Co všechno najdeš v Sales Message Academy?

 • Co všechno je součástí

  programu?

  🙏🏻 6 nadupaných modulů ve členské sekci

  🙏🏻 Interaktivní pracovní PDF listy

  🙏🏻 Podpůrná FB skupina pro feedback úkolů

  🙏🏻 1x za 14 dní skupinový živý call se mnou

  🙏🏻 exkluzivní Trénink „Prodávej pomocí metafor“

  🙏🏻 záznam Tréninku „Mám Vyprodáno“

  🙏🏻 Interaktivní šablony pro prodejku a prodejní emaily

  🙏🏻 šablony pro příspěvky na sociální sítě

  🙏🏻 2-týdenní obsahový plán pro evergreenový prodej

 Cena programu:

38 000,- vč. DPH

při platbě najednou získáváš GRATIS bonusové šablony „Vyprodáno ve Stories“

nebo na splátky

3 × 12 667,- vč. DPH

Jsi absolvent?

Jsi absolvent SMA a chceš si tuhle jízdu projít znovu?

Registruj se na tento dotazník!

REFERENCE KLIENTKY:
„Ze 2 zájemců měsíčně jsem se dostala na 16!“

„Věnuji se marketingu na sociálních sítích, ale věděla jsem, že potřebuji zlepšit komunikaci. Zúčastnila jsem se tréninku Vyprodáno a líbilo se mi, jak jsi šla rovnou do praxe. Znala jsem teorii, ale chyběla mi akce a praxe. Očekávala jsem, že objevím neznámá místa a mezery jak se posunout dál v prodeji. Nešla jsem úplně do hloubky, nebyla jsem specifická.

Po absolvovální Sales message academy jsem schopna komunikovat hodnotu svých služeb. Vím, co můj ideální klient potřebuje slyšet a díky tomu tvořím lepší obsah, který mi přináší výsledky. Dříve jsem měla klienta za 2 týdny a teď mě osloví až 4 klienti do týdne na spolupráciMile mě překvapila Terky zpětná vazba, která byla hned.

Kurz je pro začátečníky, kteří začínají s prodejem, ale zároveň i pro pokročilé a chtějí se podívat na prodej z druhého pohledu než klasického marketingu. Nejvíc mi pomohly šablony na příspěvky, které jsem hned aplikovala do praxe a ušetřila tím i čas. Je to jedna z nejlepších investic do kurzu, protože jsem investovala i větší peníze jinde, ale neměla jsem takové výsledky, jak v kurz SMA.“

Karolína Kuběnská

Specialistka na marketing na sociálních sítích

„REFERENCE KLIENTKY:

Při otevření obchodu jsem měla za dvě hodiny vyšší počet objednávek

než za dva dny v předchozím otevření.“

„Věnuji se marketingu na sociálních sítích, ale věděla jsem, že potřebuji zlepšit komunikaci. Zúčastnila jsem se tréninku Vyprodáno a líbilo se mi, jak jsi šla rovnou do praxe. Znala jsem teorii, ale chyběla mi akce a praxe. Očekávala jsem, že objevím neznámá místa a mezery jak se posunout dál v prodeji. Nešla jsem úplně do hloubky, nebyla jsem specifická.

Po absolvovální Sales message academy jsem schopna komunikovat hodnotu svých služeb. Vím, co můj ideální klient potřebuje slyšet a díky tomu tvořím lepší obsah, který mi přináší výsledky. Dříve jsem měla klienta za 2 týdny a teď mě osloví až 4 klienti do týdne na spolupráciMile mě překvapila Terky zpětná vazba, která byla hned.

Kurz je pro začátečníky, kteří začínají s prodejem, ale zároveň i pro pokročilé a chtějí se podívat na prodej z druhého pohledu než klasického marketingu. Nejvíc mi pomohly šablony na příspěvky, které jsem hned aplikovala do praxe a ušetřila tím i čas. Je to jedna z nejlepších investic do kurzu, protože jsem investovala i větší peníze jinde, ale neměla jsem takové výsledky, jak v kurz SMA.“

Lucie Ell

ilustrátorka, tvůrkyně papírenského zboží

Co říkají absolventi programu?

REFERENCE KLIENTKY:

„Během SMA jsem vytvořila úplně nový produkt pro podnikatelky, do kterého mi pouze z příspěvků vstoupily hned 4 nové klientky.“

Měla jsem v prodejní komunikaci hrozný chaos. Pořád jsem měla pocit, že nemám cílovku pořádně uchopenou. Už jsem absolvovala tvoje menší tréninky zdarma a vždy se mi líbila tvá struktura a okamžité aplikování do praxe. Potřebovala jsem se naučit jak prodat své služby.

Ujasnila jsem si díky tobě to, že mám dvě cílovky a že mám ke každé komunikovat trošku jinak. Celkově jsem si ujasnila, jak komunikovat a to i díky šablonám, které jsou v SMA k dispozici. Obrovské plus je velká podpora ve facebookové skupině, tvá rychlá zpětná vazba i s tipy, kde co vylepšit. Komunita je taky skvělá a dává velmi konstruktivní zpětnou vazbu. 

Program je určitě skvělý pro toho, kdo už má své produkty, kdo má alespoň nějakou komunitu a chce proměnit lajky v prodeje. Z programu bude těžit každý, kdo se chce hlouběji zaměřit na prodejní komunikaci.  

Jsem moc ráda, že jsem do programu šla, protože jsem absolvovala i daleko dražší programy, které mi nedaly toho tolik, co samotná SMA. Vše co předáváš má obrovskou hodnotu.

Kateřina Machek

Ikigai koučka

MOŽNÁ TI TEĎ BĚŽÍ HLAVOU…

“Ale Teri, já už znám většinu marketingových strategií. Už jsem si definovala Avatara, zkoušela si manifestovat ideálního klienta, dokonce jsem byla na konstelacích a ve strategických programech…
Nic z toho mi ale stále nedalo jasnou základnu pro můj prodej. Mám pocit, že znám všechno a vlastně nic.”

Moje odpověď:
Ty nepotřebuješ více informací. Potřebuješ se začít maximálně soustředit na klienta a aplikovat jednoduchou strukturu, kterou můžeš neustále dokola opakovat.

Jak napsala jedna z mých úžasných sledujících a účastnic prodejních tréninků:“Na tohle jsem čekala 4 roky.
Protože jsem někde uvnitř věděla, že se to dá dělat jinak. Jenže jsem nevěděla jak. A teď od tebe přišlo to JAK. Díky za tvojí práci.” 

CO DOSTANEŠ NAVÍC?

Tohle jsou bonusy, které dostáváš k SALES MESSAGE ACADEMY gratis.

REFERENCE KLIENTEK:
„Díky kampani postavené na emailové sekvenci jsem dosáhla 15% konverze!“

„Neuměla jsem prodávat a jasně odkomunikovat svůj produkt. Cítila jsem, že jsem připravená na další krok, kterým byla SMA. Chtěla jsem stabilní podnikání a ne drahý koníček. Neuměla jsem odkomunikovat rozdíly mezi mými programy, bála jsem se psát maily, být vidět na sítích. Byla jsem hodně orientovaná na sebe.

Největší rozdíl mezi Prodejní akademií a SMA jsem viděla v Terky podpoře a zpětné vazbě. Dostala jsem detailní feedback na prodejky a posty. Jasně a srozumitelně nás provedla krok po kroku od začátku, aby vše mělo smysl a začalo fungovat. Cítím se sebevědomější a jistější, protože vím jak. Přestala jsem se stresovat a bát se, že neprodám. Vím, že když neprodám jedním způsobem, prodám jiným. Začala jsem být v práci i více efektivnější. Díky kampani postavené na emailové sekvenci jsem vydělala 40 tis. Už vím, že na slovech záleží.

Kurz SMA bych doporučila ženám, které se necítí v prodeji uvolněně, sebevědomě, jistě, kterým prodej dře. Je to skvělý program pro ženy, které se chtějí naučit prodávat, ne na sílu, ale jednoduše. Pro ženy, které chtějí cítit úlevu a být ochotné aktivně se zapojit do kroků, které se v kurzu naučí.“

Tereza Krčmářová

Všímavá aromaterapeutka

  REFERENCE KLIENTEK:
„Získané informace z kurzu SMA převyšují cenu kurzu mnohonásobně.“

„V době kdy jsem vstupovala do SMA jsem nabyla žádným nováčkem. Moje podnikání mi přinášelo konzistentní příjem. Stejně tak jsem absolvovala spousty kurzů a dost už jsem znala. Naskočila jsem k Terce do Prodejní akademie, o které jsem si myslela, že mi stačí. Cítila jsem mezery v oblasti komunikace a říkala jsem si, proč bych tím měla procházet sama, když tím můžu projít s Terkou a s podporou.

Zpětná vazba a podpora mě nejvíc posunula. Předtím jsem pouze informovala, ale neprodávala. Už vím, že prodej znamená dobře odkomunikovat svůj produkt a udeřit hřebík na hlavičku. V kurzu se mi líbí věci z praxe, šablony a návody. Ze spousty věcí můžu čerpat i dál. Své nové produkty už jsem vypouštěla s pocitem, že jsou správně a hovoří ke klientům jasně. Prodeje šly nahoru a komunikace s klienty a prodej jsou pro mě jednodušší. Prodej je teď čistá, pravdivá a upřímná záležitost.

S čistým svědomím mohu kurz doporučit všem. Hlavně těm, kdo jsou na začátku, aby měli hned ze startu lehčí průběh. A pro pokročilé není nikdy pozdě, protože prodejní komunikaci se můžete naučit vždy. Získané informace z kurzu převyšují cenu kurzu mnohonásobně.“

Veronika Lančaričová

autorka projektu Boho žena “více magičnosti v životě i v podnikání

PŘEDSTAV SI, ŽE…

🔥 Přestaneš se v prodeji plácat, konečně budeš vědět, jak cílit na ideální klienty!

🔥 Uleví se ti, protože pochopíš, že pro úspěšný prodej není potřeba nikoho tlačit ke zdi, ani slibovat vzdušné zámky.

🔥 Přestaneš se prodeje bát a vnímat ho jako něco “co se prostě děje”. Přestaneš prodávat nahodile a bez záměru. 

🔥 Dostaneš relevantní zpětnou vazbu na tvoji message v terénu (nebudu tě šetřit!) 

🔥 Představím ti konkrétní tipy pro okamžitou implementaci message do tvého obsahu na sítích.

REFERENCE KLIENTEK:
„Začala jsem prodávat kurzy v hodnotě 2000 eur bez ukecávání.“

V online prodeji nejsem nováček. Stále jsem hledala, co se můžu ještě naučit, protože prodeje nebyly přesně to, co jsem chtěla. Vyzkoušela jsem Terky první kurz a začalo mi to dávat smysl. Postupně jsem vyzkoušela skoro všechny její kurzy a nakonec jsem zakoupila i SMA. Věděla jsem spoustu technických věcí a zjistila jsem, že mít dokonalé webové stránky nestačí. Potřebovala jsem zjistit, jak si přitáhnout nové zákazníky. Dřív jsem měla pocit, že musím někoho ukecávat, mít ostré lokty. Ale díky Terce se mi učesalo moje sebevědomí a zjistila jsem, že můžu prodávat přesně podle toho jaká jsem já. Tak, aby to sedělo přesně mně.

Teď mám pocit, že časté prodeje přináší ovoce. Věděla jsem, že mi chyběla zpětná vazba. A právě podpora a zpětná vazba ve skupině byla naprosto skvělá. Díky kurzu jsem získala pocit sebejistoty, protože mám nástroje, díky kterým mi to půjde. Začala jsem víc prodávat i evergreenové kurzy. Pomohly mi k tomu i připravené šablony, které jsme v kurzu dostali a které mi ujasnili strukturu a já měla pocit, jako když jednotlivé dílky puzzle zapadnou do sebe a mám nádherný celkový obraz. Díky mému celkovému nastavení a strategii jsem začala víc prodávat kurzy i v hodnotě 2000 eur, bez „ukecávání“ klientek. Už vím, že můžu prodávat přirozeně a bez tlaku.

Program je vhodný jak pro začátečníky, kterým ukáže cestu, tak pro pokročilé, kteří chtějí prodávat a mít z toho radost.“

Anna Hárská
Mentorka pre handmade podnikateľky

REFERENCE KLIENTEK:
„SMA byl můj první kurz do kterého jsem investovala a nelituji.“

„Podnikám v oblasti finanční poradenství. Věděla jsem, že prodej potřebuji ale měla jsem v něm strašný chaoz. Nemělo to hlavu ani patu. Doufala jsem, že se naučím jak prodávat a jak mluvit srozumitelně ke klientovi. Věděla jsem co předat, ale neuměla jsem to odkomunikovat. SMA byl můj první kurz do kterého jsem investovala a nelituji.

Terka mi byla velkou podporou a jsem schopna prodávat na sítích. Před kamerou se cítím lépe a vím, co konkrétně říkat. Na Sítích jsem začínala bez reakcí a v momentě, kdy jsem profil pořádně rozjela s informace z kurzu, interakce začali být obrovské a platící klienti opravdu přišli. Mile mě překvapila Terky interakce a podpora v kurzu. Kurz doporučuji pro všechny, kdo mají v prodeji chaos a nevědí kde začít.“

Simona Lukešová

finanční poradce

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY K ACADEMY

Jak dlouho budu mít přístup do členské sekce?

Přístup do kurzu budeš mít po dobu, co bude kurz existovat.

Jaká další forma podpory bude k dispozici?

Přístup do FB skupiny dostaneš po dobu 12 týdnů, abys měl/a dostatek času všechno know-how aplikovat a dostat zpětnou vazbu. Zároveň se každých 14 dní potkáme na živém callu, kde dostaneš odpovědi na všechny otázky.

Jak často můžu vkládat příspěvky do Facebookové skupiny?

Vkládat můžeš kdykoliv, feedback budu dávat vždy jednotlivě do 48 hodin.

Můžu být úplný začátečník?

Pokud chceš z programu čerpat maximum, doporučuji, abys měl/a malou komunitu sledujících (cca 200+) a 1 produkt, který budeš prodávat.